Elazığ’da Buz Lazer ile Epilasyon

Elazığ Buz Lazer

Buz Lazer Elazığ’da Sıkça Tercih Ettiğimiz Bir Epilasyon Yöntemidir

Buz lazer teknolojisi bir diod lazer epilasyon çeşididir. Renk algılama aralığı az olsa da uygulama alanını yeterince algılar ve derindeki kıl köklerini bile rahatça yok eder. Buz lazer epilasyonun klasik diyot lazerlerden belirgin olarak farkı enerji iletimini direk kademe kademe gerçekleştirir. Cihaz başlığının ucunda bulunan kısımdan soğuk hava verilir ve bu his uygulama boyunca sürer. Böylece ciltinizde etkisi yüksek bir soğuk hava ile acı hissinin azaltılması sağlanırken kademeli şekilde uygulanan ışın, derindeki dokular üzerinde bulunan kılların köküne etki ederek memnuniyeti arttırır. Bu uygulama tekniğinin dışında buz lazer platin tekniği kullanılarak karışık atışlarla sonuca daha çabuk ulaşılabilir.

Buz lazer tekniğinde diğer lazer epilasyon yöntemlerine göre daha uzun bir dalga boyu verilerek derindeki kıl köklerinize ulaşılır. Bununla beraber öteki lazer epilasyon cihazlarının sahip olmadığı zayıf, ince ve sarı renkteki kıl kökleri üzerinde etkili olma özelliği vardır. Bu avantajından dolayı yüz bölgesinde tüylere, kadınlarda kolun üst bölgesi ve göbeğin çevresine özel olarak buz lazer epilasyon tercih edilir.

Elazığ buz lazer ile istemediği tüyler için tedavi ettiğimiz çoğu hastanın belirtmiş olduğu gibi, kendine has soğutucu sistemine sahip olduğu için işlem sırasında hissedilen acının eşiği düşüktür. Özellikle koyu tene sahip hastalarımızda lekelerin ve yanıkların oluşma riski yok denecek seviyededir. Bu nedenle yaz aylarında epilasyon arası vermeniz gerekli değildir, seanslarınıza devam edebilirsiniz.

Elazığ’da Buz Lazer Tedavisi Hakkında Bilgi Alın

Buz Lazerin Farkı Nedir?

Buz Lazer Elazığ’da Hangi Durumlarda Tercih Ediliyor

Koyu ve açık ten renginde, tüm vücut bölgelerine uygulama yapılabilir. Epilasyon uygulamalarında en zorlu bölgelerden birisi yüz bölgesinde lazerle kıl tedavisi için diode lazer en ideal seçimdir.

Buz Lazer için Randevu Alın

Elazığ diode lazer için uygun olup olmadığınızı öğrenmek ve diğer konular hakkında bilgi almak için hemen arayarak ücretsiz bir muayene randevusu oluşturun. Tüm merak ettiklerinizi muayene sırasında öğrenin. İsterseniz uzmanımız sizin için bir tedavi planlaması oluştursun.

Buz Lazer Uygulaması Süreci

kilo veren bir şahıs

Buz lazer epilasyon esnasında hedef deri değildir. Kıl kökünün hedef alındığı buz lazer epilasyon uygulamalarında jel kullanımı söz konusudur. Anagen safhasında yok edilebilen kıllar, buz lazer epilasyon ile kolaylıkla tahrip edilebilmektedir. Her biri farklı dönemde uzayan kıllar için hepsinin dökülmesini beklemek yanlış olur. Hassas döneminde olan kıllar ilk olarak dökülür ve diğer seanslarda da diğerleri dökülür. 2-3 aylık döngülere göre seans aralığı belirlenir ve ortalama 6 ila 8 seansta da etkili sonuçlar alınır. 

Çok koyu tene sahip olan ya da bronzlaşarak epilasyona gelmek isteyen kişilerde gerçek ten rengine dönülmesi önerilmektedir. Zira, bazı kişilerde geçici renk değişiklikleri görülebilmektedir. Bu nedenle de buz lazer epilasyon için belirli bir süre beklenilmesi gerektiği bilgisi de sizlere verilebilir. 

Buz lazer epilasyon ile tamamen tüylerinden kurtulmak isteyen kişilerin ilk dikkat etmesi gereken konulardan birisi kuşkusuz uygulayıcı olmalıdır. Ruhsatlı ve uzman barındıran klinikleri tercih etmek hem bütçeniz hem de sağlığınız açısından son derece önemlidir. Uygulamanın yapıldığı buz lazer cihazının da orijinal olup olmadığını incelemek ise bir diğer önemli konudur.

Elazığ Buz Lazer Yaptıran Hastaların Yorumları

Buz Lazer Elazığ ile İstenmeyen Tüylerinden Kurtulanların Görüşlerine Bakarak Tedavilerimiz Hakkında Bilgi Sahibi Olun

Lazer epilasyon yaptırmayı yaklaşık 6 ay boyunca düşündüm. Hep tereddütlerim vardı. Canımın çok acıyacağını ve bahsedilen o ağrıya dayanamayacağımı düşünüyordum. Ta ki internetten karşıma çıkan bu merkezde buz lazer hakkında görüşmeye gidene ve cesaret edip ilkini yaptırana kadar. Haftaya 5. seansa gideceğim. İlgili, güleryüzlü ve gerçekçi bir ekip. Uzmanından çaycısına, işlerini severek yapan insanlar.
Fatma Hanım
İnternetten uzun bir araştırma yaptıktan sonra bir kaç seçenek belirleyip hepsiyle görüşmeye gittim. Burda o kadar güzel ve ayrıntılı anlattılar ki içime sindi. Sakal üstü alan için gittim, kıl köklerimin açık ve ince olmasından dolayı diod lazer önerildi. Sonuçtan dolayı mutluyum.u003cbru003eErhan Bey Tüm epilasyon çeşitlerini denemiş biri olarak ağrıdan ve yanmaktan korkanlara tavsiyem kesinlikle buz lazer. Merkezin farkını ilk görüşme sırasında anlıyorsunuz desem abartmış olmam sanırım. En azından 8-10 seansta %100 biter yalanını kullanmıyorlar 🙂
Songül İbrahimie

Elazığ Buz Lazer Epilasyon Fiyatları Neye Göre Değişir

Kampanyaları Takip Ederek En Uygun Buz Lazer Fiyatlarını Yakalyın

Tüm lazer epilasyon uygulamalarındaki gibi Elazığ buz lazer epilasyon fiyatları da epilasyonun uygulanacağı bölge ve kıl kökünden kaynaklanan seans sayısı başta olmak üzere kişinin ihtiyacına göre şekil alır. Örneğin kalın ve koyu renkli kıl köküne sahip biri ile ince ve açık renkli kıl köklerine sahip birinin seans sayısı, ihtiyaç duyduğu ışın miktarı asla aynı olamaz. Biz merkez olarak adaletli olabilmek adına buz lazer fiyatlarını görüşme esnasında hastanın ihtiyaç duyduğu işleme göre belirlemeyi tercih ediyoruz. Ödemeler konusunda elden veya karttan taksit yaparak gereken kolaylıkları sağlamaya çalışıyoruz.

Buz Lazer Elazığ Epilasyon Paketi Fiyatları

Bütçe Dostu Fiyatlar ve Ödeme Kolaylığı

Hiçbir lazer epilasyon uygulaması tek seansta ya da çok çok kısa sürede hastanın istediği sonucu vermez. Bitme garantisi verilmesi doğru bir yaklaşım değildir çünkü bu öngörülemez. %80-90 oranında azalma ideal olandır ve bunun için minimum 12 seans gereklidir. Seans başına ücretlendirme masraflı olabildiği için buz lazer epilasyon fiyatları ile ilgili paket seçenekleri ve dönem dönemde ek seans seçenekleri sunarak fiyatta ve ödeme konusunda siz hastalara yardımcı olmaya çalışıyoruz. Dilediğiniz zaman paketi iptal edebilir, dondurabilir sonra tekrar devam edebilirsiniz.

Sizi Rahatsız Eden Tüylerden Kurtulmanıza Yardımcı Olurken Sağlığınızı Düşünüyoruz

Elazığ Buz Lazer’ de Her İşlemden Sonra Ekipmanlar İçin Dezenfeksiyon Yapılır

Kullandığımız ekipmanların sağlığınızı olumsuz yönde etkilememesi için ve ilgili hijyen standartlarının gerektirdiği şekilde sizler için merkezimizde tek kullanımlık ürün ve malzemeler kullanmaya özen gösteriyoruz. Merkezimizi ve epilasyon cihazlarını düzenli aralıklarla derhanplus gibi uygun dezenfektanlar kullanarak dezenfekte ediyoruz. Böylece hizmet verdiğimiz ortamdan ve çalışma koşullarımızdan kaynaklanabilecek sağlık sorunu ihtimallerini önlemeyi amaçlıyor ve sizin sağlığınızı önemsiyoruz.

Elazığ buz lazer merkezimizde tüm çalışanlar, uzmanlar bakanlığın güzellik ve lazer epilasyon merkezleri ile ilgili  hazırladığı hijyen eğitim programlarını tamamlamış ve buna ait sertifikalar almışlardır.

Elazığ Buz Lazer Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Elazığ Buz Lazer İle İlgili En Merak Edilen Konulara Göz Atabilirsiniz

Buz Lazer Epilasyon Öncesinde Yapılması Tavsiye Edilenler

Elazığ buz lazer olarak epilasyon öncesinde yapılması gerekenler hakkında sizi ayrıntılı olarak bilgilendirmeye önem veriyoruz. Konuya vakıf olarak işleme karar vermenizin gerekli olduğuna inanıyoruz. Ücretsiz muayene randevusu alarak yapacağınız görüşme sırasında uzmanımız size daha detaylı bilgi verecek ve sorularınızı yanıtlayacaktır. Yine de kısaca değinmek istiyoruz.

Buz lazer epilasyondan evvel solaryum, güneşte bronzlaşma vb işlemlere kalkışmayın.
Hiçbir lazer epilasyon uygulamasından önce kıllarınızı kökünden etkileyecek şeyler (ağda yapmak, epilatör cihazı ile tüyleri almak gibi) yapmayın.
Seanslar arasında tüylerin uzama süresi ve hızı değişebilir ancak yinede diğer seansa kadar alınması önerilmez. Bu konuda uzmanınızın önerisine uyun.
Kimyasal peeling, tüy sarartıcı gibi kılların durumunu etkileyecek ürünler kullanmayın.
Buz lazer yaptırmayı düşündüğünüz bölgede yara, uçuk vb herhangi bir tahribat varsa iyileşmesini bekledikten sonra işleme girin.
Ciltteki sivilceler, lekeler ya da başka bir cilt sorunu nedeniyle doktor önerisi ile kullanılan ilaçlardan herhangi birini kullanıyor iseniz lazer epilasyona başlamadan 6 ay öncesinde bırakın.
Kronik rahatsızlığınız ve sürekli içtiğiniz bir ilaç var ise görüşmenizde uzmanla paylaşın.

Elazığ Buz Lazer Epilasyon Uygulamaları için Bize Ulaşın

Sizi buz lazer epilasyon uygulaması işleyişi ve seansları ve merkezimiz hakkında detaylı olarak bilgilendirelim. Varsa kafanıza takılanları paylaşın, her detayın kafanızda netleşmesi için size olalım. Dilerseniz hemen ücretsiz bir lazer epilasyon randevusu alarak tedavi sürecinizi başlatın.

Scroll to Top