Elazığ’da Alexandrite Lazer ile Epilasyon

Elazığ Alexandrite Lazer

Alexandrite Lazer Elazığ ile İstenmeyen Tüylerden Kurtulun

Alexandrite lazer ülkemiz için en uygun lazer sistemidir. Melanin tarafından çok iyi emilir, bu yüzden açık renk kıl koyu renk ciltlerde oldukça başarılıdır. Özgün hava üflemeli soğutması sayesinde ağrı çok azdır, aynı zamanda çok hızlı çalışılabilmekte bu da zamandan tasarruf sağlamaktadır. Hastalar, epilasyon seansı sonrasında, kıllar yeniden çıkana kadar oldukça temiz ve kılsız bir süre geçirmektedir. Bu işlem esnasında rahatlık sağladığından Elazığ’daki hastalarımız tarafından sevilmektedir.

Alexandrite lazer flash lamp denilen bir lamba teknolojisi kullanır. Bu lambalarda üretilen lazer ışını fiber denilen özel kablolarla lazerin başlığına aktarılır ve buradan atış yapılır. Alexandrite lazerde doz parametreleri, enerji yoğunluğu, pulse süreleri hastaya göre ayarlanabilmektedir. Dolayısıyla her hasta için özgün dozlar elde edilebilir.

Alexandrite Lazer Elazığ’daki merkezimizde Diode Lazer ile birlikte sıklıkla tercih edilen bir diğer lazer epilasyon yöntemidir.

Elazığ’da Alexandrite Lazer Tedavisi Hakkında Bilgi Alın

Alexandrite Lazerin Farkı Nedir?

Alexandrite Lazer Elazığ’da Hangi Durumlarda Tercih Ediliyor

Alexandrite Lazer, Diyot lazerinden daha kısa bir dalga boyu olan 755nm dalga boyunda çalışır. Özellikle I-IV cilt tipleri üzerinde lazer epilasyon tedavisi için etkili bir şekilde kullanılır.

Daha kısa dalga boyu, tedaviyi teorik olarak daha açık ciltlerde daha koyu ciltlerden daha etkili hale getirir. Daha büyük spot büyüklüğü ile Alexandrite daha büyük alanları oldukça hızlı bir şekilde kaplayabilir, bu nedenle sırt veya göğüs gibi daha büyük alanlar için Elazığ’daki hastalarımıza önerdiğimiz bir seçimdir.

Elazığ’da Alexandrite Lazer için Randevu Alın

Bize ulaşarak ücretsiz muayene randevusu alın. Alexandrite Lazer ve diğer tedaviler arasındaki farkları öğrenerek sizin için en doğru prosedürü seçin. Aklınızdaki soruları uzmanlarımıza sorup cevaplarınızı aldıktan sonra isterseniz tedavinizi başlatın.

Alexandrite Lazer Avantajları Nelerdir?

–  Koyu renge sahip kıl köklerinde yüksek oranda ve hızlıca etki gösterir.

–  Kıl kökünün yukarı da yüzeye yakın olan kısmını yakar. Bu nedenle diğer lazer epilasyon yöntemlerine göre seanslar arasında uzunca bir süre kıl çıkmadan dolaşma imkanını sağlar.

–  Işının etki ettiği derinlik seviyesi diğer yöntemlere nispeten daha az olmasına bağlı daha az acı hissedilir.

– Uygulama alanı geniştir. Vücudun tüm bölgelerine uygulanabilir.

Alexandrite Lazer Dezavantajları Nelerdir?

elazığ alexandrite lazer ile epilasyon yaptıran bir hasta

Alexandrite Lazeri kullanmanın yan etkileri var mı? Ne yazık ki, tüm lazerlerde olduğu gibi, bazı yan etkiler vardır.

Çok koyu tenli olanlar için, hipopigmentasyon riski vardır (lazerle tedavi edilen lekelerde cilt aydınlatması). Alexandrite Lazer, yukarıda belirtildiği gibi koyu tenli hastalar için en etkili lazer epilasyon yöntemi değildir. Daha açık tenli olanlar arasında bile, pigmentin ciltten tahrip olma riski vardır. Flip tarafında, cildin ışığın bir sonucu olarak melanin üretmesi riski vardır, bu da cildinizde koyu lekelere neden olabilir.

Ağrı tedavi sırasında yaygındır, ancak genellikle oldukça azdır. Bölge tedavi edildikten sonra genellikle bir soğutma jeli uygulanır, bu da ağrıyı azaltmaya ve şişmeyi önlemeye yardımcı olur.

Prosedürü takiben genellikle biraz şişme ve kaşıntı vardır, ancak bu birkaç gün sonra ortadan kalkmalıdır. Cilt kırmızıya dönebilir, ancak sadece lazer yanlış kullanılırsa yanar. Alexandrite Lazer Elazığ uzmanlarımız doğru dozu ayarlama konusunda uzmandır.

Elazığ Alexandrite Lazer Hastalarımızın Görüşleri

Alexandrite Lazer Elazığ ile İstenmeyen Tüylerinden Kurtulanların Hakkımızdaki Yorumlarına Göz Atın

Sırtım için epilasyon düşünüyordum. Hangi yöntemin doğru olduğunu bilmediğim için Hocam’a danıştım. Sağolsunlar bana detaylı bir şekilde anlattılar. Tüm seansları rahat bir şekilde atlattık. Şu anki sonuçtan oldukça memnunum.

Erdem Öz

Kampanyadan paket aldım. 8 seans sonrasındaki sonuç bile benim için yeter. Tüm herkese teşekkür ediyorum.

Fatma N.

2020 Elazığ Alexandrite Lazer Epilasyon Fiyatları Neye Göre Değişir

Kampanyalarımız ile Uygun Alexandrite Fiyatlarını Kaçırmayın

Diğer tüm lazer epilasyon yöntemlerinde olduğu gibi, Elazığ Alexandrite lazer epilasyon fiyatları 2020’de uygulamanın yapılacağı bölgeye ve seans sayısına göre değişir. Alexandrite daha çok geniş bölgelerde başarılı olduğu için sıklıkla tercih ediliyor. Fiyatları da bu doğrultuda hastalarımızın ihtiyaçlarını öğrendikten sonra paylaşıyor ve gerekli kolaylıkları sağlıyoruz.

Alexandrite Lazer Elazığ Epilasyon Paketi Fiyatları

Farklı Bölgeler için Uygun Paketler Sunuyoruz

Lazer epilasyon birden çok seanstan oluşan bir süreçtir. İstenmeyen tüylerinizden kurtulmak için tavsiye edilen sıklıkta gelmeniz gerekmektedir. Birden fazla seans olduğu için de hastalarımıza uygun Elazığ Alexandrite fiyatları sunmak için paketler oluşturduk. Yapacağımız ücretsiz muayene sonrasında istediğiniz tedaviye uygun bir paketi daha avantajlı ve uygun fiyatlarla sizlere sunuyor olacağız.

Prosedürlerimizde Sağlığınızı Ön Planda Tutuyoruz

Lazer Epilasyon İşlemlerinizi Güvenle Yaptırın

Epilasyon çoğu zaman estetik bir müdahaledir. Bu süreçte istenmeyen tüylerinizden kurtulmanıza yardımcı olurken sağlığınızı riske atmak istemezsiniz. Doğru tedavi yöntemi ve doğru kişilerle birlikte yönetilen bir süreç sonunda istediğiniz sonuçları elde etmeniz mümkündür. Kullanılan ışın yoğunluğu, tedavi bölgesi, cilt rengi ve tipi gibi pek çok unsur başarıyı doğrudan etkiler. Elazığ lazer epilasyon merkezimizde olacağınız ilk muayenede bu konularda ayrıntılı bilgilendirileceksiniz.

Elazığ Alexandrite Lazer Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Elazığ Alexandrite Lazer Hakkında Hastalardan Sıklıkla Gelen Sorular

Elazığ Alexandrite Lazer Epilasyon Tedavisi için Bize Ulaşın

Sizleri lazerle kıl tedavisi için genel süreç hakkında bilgilendirelim. Aklınızdaki soruları yanıtlayarak endişelerinizi gidermenize yardımcı olalım. İsterseniz lazer epilasyon randevunuzu oluşturarak tedavinize başlayabilirsiniz.

Scroll to Top