Elazığ’da Diode Lazer ile Epilasyon

Elazığ Diode Lazer

Diode Lazer Elazığ’da Sıklıklıkla Kullandığımız Bir Yöntemdir

Diode lazer 810 nm dalgaboyunda olan bir lazerdir. Diode lazerde melanin tutulumu Alexandrite lazere kıyasla daha kısıtlıdır, bu özelliğinden ötürü diode lazer ile açık deri renkli hastalara uygulama yapılabileceği gibi, daha koyu tenli, esmer, güneşe maruz kalmış, bronzlaşmış cilt tiplerine de uygulama yapılabilir.

Diode lazer nisbeten daha uzun bir dalgaboyuna sahip olduğu için derin bölgedeki kıl köklerine ulaşma özelliğine sahiptir. Bu özelliklerine ek olarak, diğer lazer epilasyon cihazlarında uygulama olanağı olmayan ince ve açık renkli kıllara da epilasyon yapılabilir. Dolayısıyla yüz bölgesindeki ince kıllara, bayanlarda üst kol ve göbek bölgesine özellikle diode lazer epilasyon yapılmaktadır.

Elazığ’da diode lazer ile istenmeyen tüy tedavisi yaptığımız pek çok hastamızın da belirttiği üzere, kendine özgü soğutucu sistemiyle uygulama sırasındaki acı hissi azdır. Özellikle koyu tenli hastalarda oluşabilecek leke ve yanık riski çok azdır. Bundan dolayı yazın epilasyona ara vermeye gerek olmaz, seanslara devam edilebilir.

Elazığ’da Diode Lazer Tedavisi Hakkında Bilgi Alın

Diode Lazerin Farkı Nedir?

Diode Lazer Elazığ’da Hangi Durumlarda Tercih Ediliyor

Koyu ve açık ten renginde, tüm vücut bölgelerine uygulama yapılabilir. Epilasyon uygulamalarında en zorlu bölgelerden birisi yüz bölgesinde lazerle kıl tedavisi için diode lazer en ideal seçimdir.

Diode Lazer için Randevu Alın

Elazığ diode lazer için uygun olup olmadığınızı öğrenmek ve diğer konular hakkında bilgi almak için hemen arayarak ücretsiz bir muayene randevusu oluşturun. Tüm merak ettiklerinizi muayene sırasında öğrenin. İsterseniz uzmanımız sizin için bir tedavi planlaması oluştursun.

Diode Lazer Uygulaması Süreci

kilo veren bir şahıs

Diode lazer uygulaması sabit atışlar ile değil, başlığın deri üstünde (ütü yaparmış gibi) gezdirilip yapılmasına ütüleme teknolojisi adı verilir.

Diode (ütüleme) lazerler öteki lazer sistemlerine göre daha çeşitli teknolojik özellikler içerir. Diode, Alexandrite, buz lazer gibi yöntemlerin hepsi epilasyon için kullanılsa da birbirlerinden önemli farklılıkları vardır. Diode lazerler diğer lazerlere göre daha derine inerler. Bu sebeple derine yerleşmiş olan kıl köklerinde daha etkili tedavi, ütüleme tekniğinden dolayı da kolaylık sağlarlar.

Diode lazer epilasyon cihazları diğer lazer cihazlarının göremediği ince siyah, ince sarı kıl köklerini görür. Bu türde kıllar daha çok kol, yüz, üst bacak ve sırt bölgelerinde görülür. Bu nedenle diyot lazer bu bölgeler üzerinde çok etkili bir seçenektir. Diğer bir önemli avantajı da tüm cilt tiplerinde kullanılabilmesidir.

Elazığ Diode Lazer Hastalarımızın Yorumları

Diode Lazer Elazığ ile İstenmeyen Tüylerinden Kurtulanların Görüşlerine Bakarak Tedavilerimiz Hakkında Bilgi Sahibi Olun

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine randevu alıp gittim. Aynı hafta içerisinde tedaviye başladım. 12 seanslık bir paket satın aldım. Henüz 6. seanstayım ama yinede çok memnunum. Hem kıllarımın durumundan hemde güleryüzlü çalışanlardan.
Yeşim Çakmak
İnternetten uzun bir araştırma yaptıktan sonra bir kaç seçenek belirleyip hepsiyle görüşmeye gittim. Burda o kadar güzel ve ayrıntılı anlattılar ki içime sindi. Sakal üstü alan için gittim, kıl köklerimin açık ve ince olmasından dolayı diod lazer önerildi. Sonuçtan dolayı mutluyum.
Erhan Bey

2020’de Elazığ Diode Lazer Epilasyon Fiyatları Neye Göre Değişir

Kampanyalarımız ile Uygun Diyod Lazer Fiyatlarını Kaçırmayın

Bütün lazer epilasyon yöntemlerinde olduğu gibi Diod lazer epilasyon fiyatları da işlemin yapılacağı bölge ve seans sayısı durumuna göre değişiklik gösterir. Çünkü bir kol için lazer uygulaması ile dudak üstü lazer uygulaması aynı ışınla, aynı sürede vs yapılamaz, dolayısıyla aynı fiyatlandırma da yapılamaz. Bu nedenle lazer diod fiyatlarını hastaların ihtiyaçları öğrendikten sonra belirliyoruz. Ödeme konusunda kolaylık sağlıyoruz.

Diode Lazer Elazığ Epilasyon Paketi Fiyatları 2020

Paket Seanslar ve Bütçenize Uygun Ödeme Seçenekleri

Lazer epilasyon tek seansta sonuç vermez, birden çok seans gerektiren bir süreçten oluşur. Sizi rahatsız eden tüylerinizden kurtulabilmek için uzmanımız tarafından önerilen aralıkta ve düzenli gelmeniz gerekir. Birden fazla seans olduğu için de hastalarımıza bütçeye uygun Elazığ Diode lazer fiyatları sunmak için paket seçenekleri oluşturduk. Yapacağımız ücretsiz muayenenin ardından istediğiniz tedavi için uygun bir paketi daha avantajlı fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

İstenmeyen Tüylerden Kurtulmanızı Sağlarken Sağlığınız Önceliğimizdir

Elazığ’da Güvenle Diod Lazer Yaptırın

Size rahatsız eden, istemediğiniz tüylerden kurtulayım derken sağlığınıza zarar verecek bir durumla karşılaşmamak için uygulamayı güvenilir bir merkezde, işinin ehli bir uzmana yaptırmanız çok önemlidir. Diod lazer uygulanırken öncelikle uygulama yapılacak bölge seçimi, cilt tipinin belirlenmesi, kullanılan ışının yoğunluğu vb birçok faktör belirlenmeli ve tedavi planı buna göre oluşturulmalıdır. Yalnızca doğru tedavi süreci sizi sağlıklı ve tam başarılı bir sonuca ulaştırır. Elazığ lazer epilasyon merkezi olarak sizleri ücretsiz muayene sırasında bu konuda da bilgilendireceğiz.

Elazığ Diyot Lazer Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Elazığ Diod Lazer İle İlgili En Merak Edilen Konulara Göz Atabilirsiniz

Diode Lazer Epilasyon Öncesi Yapılması Gerekenler

Elazığ diod lazer olarak aşağıda kısaca değindiğimiz epilasyon öncesi yapılması gerekenler ile ilgili detaylı bilgileri uzmanımızdan alabilirsiniz.

Diod lazer (ütüleme lazer ) epilasyon öncesinde solaryuma girmeyin.
Lazer epilasyondan önce ağda gibi kıllara kökten müdehale eden uygulamaları yaptırmayın.
Uzmanın önerisine göre değişebilir fakat seansınızdan 1-2 gün kadar öncesinde jiletle tıraş olabilirsiniz.
Kimyasal peeling, tüy sarartıcı gibi kılların durumunu etkileyecek ürünler kullanmayın.
Lazer uygulaması yaptıracağınız alan da herpes virüsü (uçuk) varsa tedavi olduktan sonra işlem yaptırın.
Cilt için roaccutane gibi reçeteli ilaçlar kullanıyorsanız uygulamaya girmeden 5-6 öncesinde bırakmanız gerekir.
Herhangi bir rahatsızlığınız varsa görüşme sırasında belirtiniz.

Elazığ Diode Lazer Epilasyon Uygulamaları için Bize Ulaşın

Sizlere ütüleme lazer epilasyon ile ilgili genel işleyiş ve seanslar hakkında bilgi verelim. Aklınızdaki soruları yanıtlayarak varsa endişelerinizi gidermenize yardım edelim. İsterseniz lazer epilasyon randevunuzu hemen oluşturarak tedavinizi başlatabilirsiniz.

Scroll to Top