Elazığ Lazer Epilasyon Merkezi

Elazığ Lazer Epilasyon Merkezi Hakkında

Lazer ve Medikal Estetik Uygulamaları Yapıyoruz

Günümüzde epilasyonun çok yaygınlaşması epilasyon merkezlerinin de yaygınlaşmasına imkan tanımıştır. Yine epilasyon merkezleri arasında tercih yaparken o merkezde başka medikal uygulamalar yapılıp yapılmadığı da önemlidir. Bir çok hasta farklı işlemleri aynı yerde yaptırma isteği duyarlar. Ör. dolgu, botoks, lazerle dövme silme, lazerle ben tedavisi, bölgesel incelme yöntemleri, fraksiyonel lazer, leke tedavisi uygulamaları gibi farklı tedavileride aynı merkezde yaptırmak isteyebilir.

Bu yüzden tercih edilen epilasyon merkezlerinin bu özellikleri karşılayıp karşılayamayacağı önemli bir kriterdir. Elazığ Lazer Epilasyon Merkezi hem epilasyon amaçlı hem de diğer medikal estetik uygulamaların yapılabildiği bir merkezdir.

İletişim Formunu Doldurarak Bize Ulaşabilirsiniz

Güvenli ve Ruhsatlı Bir Merkez

İşini Severek Yapan, Tecrübeli Bir Ekip

Lazer epilasyon merkezleri arasında seçim yaparken, uygulama yapılan yerin ruhsatlı olup olmadığı, poliklinik ya da tıp merkezi olup olmadığı, merkezde bir plastik cerrah ya da dermatalog olup olmadığı önemlidir. Epilasyon salonlarında lazer epilasyon yapılmamaktadır, hastaların mutlaka ruhsatlı bir merkezi tercih etmesi sağlıkları ve alacakları sonuç açısından önemlidir.

Epilasyon merkezlerinin tercihinde hijiyenik durum, yardımcı elemanların varlığı, hastaların refersansları son derece önemli bir kriterdir. Yine lazer epilasyonun size özel uygun doz aralıklarında yapılması gerekmektedir.

Birden Fazla Epilasyon Seçeneği Sunuyoruz

Lazer epilasyon merkezi tercihlerinde o merkezde kaç çeşit lazer epilasyon sistemi olduğu önemlidir. Bilindiği gibi tek bir lazer cihazının tüm kıllarda etkili olabilmesi söz konusu değildir. Bu yüzden epilasyon bölümümüzde hem alexandrite lazer hem diode lazerbulunmaktadır. Kliniğimizde Nd Yag lazer bulunmasına rağmen epilasyon amaçlı kullanılmamaktadır.

Biz misyon olarak tecrübeli ekibimizle yıllardır güvenle ve kaliteyle sizlere hizmet veriyoruz.

Elazığ'da yüzüne lazer epilasyon yaptıran bir kadın

7/24 Bize Ulaşarak Bilgi Alın

Elazığ lazer epilasyon merkezi olarak aklınızdaki sorulara yanıt vermek ve endişelerinizi gidermek için buradayız..

Scroll to Top